У Нацполіції показали слідчий експеримент у справі Гандзюк та частину свідчень підозрюваних. Відео
Гандзюк облили кислотою вранці 31 липня біля під'їзду її будинку в Херсоні. Вона дістала хімічні опіки 30% тіла, кислота потрапила на спину, голову, руку, а також в око. 1 серпня її доправили до Києва для подальшого лікування. Гандзюк перенесла понад 10 операцій.
У справі Гандзюк заарештували ймовірного організатора нападу Торбіна, Володимира Васяновича, В'ячеслава Вишневського, Віктора Горбунова і Микиту Грабчука, який, за версією слідства, облив активістку сірчаною кислотою. Вони є учасниками бойових дій на сході України у складі добровольчих формувань. Замовників злочину досі не назвали.
26 вересня Гандзюк записала відкрите звернення, перелічивши факти десятків нападів на активістів, замовники яких не покарано.
4 листопада Гандзюк померла. Поліція перекваліфікувала кримінальну справу, відкриту за фактом нападу, зі статті "замах на вбивство з особливою жорстокістю" на статтю "умисне вбивство", після чого передала в Головне слідче управління СБУ всі матеріали у справі Гандзюк.
5 листопада Telegram-канал The Newsroom, який ведуть журналісти Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова, повідомив із посиланням на власні джерела, що помічника нардепа від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука Ігоря Павловського підозрюють у переданні грошей Сергію Торбіну – ймовірному організатору вбивства співробітниці мерії Херсона, громадської активістки Катерини Гандзюк.
6 листопада генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідство підозрює 12 людей у тому, що вони могли бути замовниками вбивства активістки. Він також повідомив, що прокуратура передасть до суду провадження стосовно виконавців до кінця року.