У поліції заявили, що слідство перевірить причетність нардепа Пономарьова до вбивства ветерана АТО Сармата
Якщо до вбивства ветерана АТО Віталія Олешка (позивний Сармат) причетний нардеп від "Волі народу" Олександр Пономарьов, слідство передасть матеріали в Генеральну прокуратуру України, заявив начальник Головного управління Національної поліції у Запорізькій області Сергій Коміссаров.
Слідство перевіряє причетність нардепа від "Волі народу" Олександра Пономарьова до вбивства ветерана АТО Віталія Олешка (позивний Сармат). Про це заявив на брифінгу 1 серпня начальник Головного управління Національної поліції у Запорізькій області Сергій Коміссаров, повідомляє "Українська правда".
Відповідаючи на запитання журналістів, чи виключає слідство версію про причетність Пономарьова, він сказав, що правоохоронці "нічого не виключають" і "будуть перевіряти".
"Якщо там причетний якийсь народний депутат, це прерогатива Генпрокуратури, усі матеріали ми надамо, хай дають оцінку, притягують, не притягують", – зазначив Коміссаров.
Сармат був ветераном батальйону "Донбас" і вів активну громадську діяльність. Його вбили 31 липня у Бердянську Запорізької області перед очевидцями. Олешку вистрілили у спину.
1 серпня перший заступник голови – начальник кримінальної поліції Національної поліції України В'ячеслав Аброськін повідомив, що поліція затримала п'ятьох підозрюваних у вбивстві Сармата.
Як заявив нардеп від "Народного фронту", член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко, одним із підозрюваних у вбивстві Олешка є колишній боєць розформованого батальйону "Торнадо". За інформацією екс-бійця батальйону Миколи Цукура, затриманого звуть Артем Матюшин.
Журналіст, головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов заявив, що до вбивства може бути причетним Пономарьов, який "контролює Бердянськ". За словами журналіста, Олешко "всім розповідав про свій конфлікт із місцевим олігархом Олександром Пономарьовим, власником "Російсько-українського науково-виробничого підприємства "Агрінол".
7 лютого прокуратура почала кримінальне провадження стосовно Пономарьова за перешкоджання роботі журналістів. 18 травня генпрокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з Пономарьова. 7 червня регламентний комітет Ради визнав подання генпрокурора про недоторканність нардепа Пономарьова невмотивованим.
Видання Gazeta.zp.ua наприкінці червня повідомляло, що Пономарьова госпіталізували з інфарктом.