У реформування середньої освіти в Україні вкладено вже близько 7 млрд грн – Гройсман
За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, протягом першого року реформування системи шкільної освіти український уряд вкладав кошти в закупівлю нового обладнання, стажування вчителів і розроблення нових підходів до навчання дітей.
У фінансування реформи середньої освіти вже вкладено приблизно 7 млрд грн, повідомив у Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
"Ми підбиваємо підсумки першого року впровадження Нової української школи. В реформу середньої освіти вже вклали близько 7 млрд грн. А це нове обладнання, нові підходи до навчання дітей та стажування вчителів. Далі реформа має охопити всю середню школу", – написав він.
Прем'єр зазначив, що знайомий із системою освіти з дитинства.
"Я пішов у школу, коли мені було два роки. Хоч це і звучить як жарт, але це жарт тільки наполовину. Моя мама була вчителькою. І не тільки мама, більша частина сім'ї починаючи з діда – педагоги", – додав Гройсман.
5 вересня 2017 року Верховна Рада України ухвалила у другому читанні і в цілому закон "Про освіту", 25 вересня його підписав президент України Петро Порошенко, а 27 вересня його опублікували в газеті "Голос України".
Документ вводить 12-річну шкільну освіту, посаду освітнього омбудсмена і передбачає, що оклад педагогів залежатиме від підсумків їхньої сертифікації.
П'ятий президент України Петро Порошенко заявляв, що оновлена українська школа відчиняє двері для "нового покоління українців – компетентних, патріотичних, відкритих світу".
Міністр освіти Лілія Гриневич повідомляла у вересні 2017-го, що на модернізацію перших класів у бюджеті 2018 року закладено 1 млрд грн.