Журналіст Гнап оголосив, що йде з професії, щоб балотуватися у Верховну Раду і, можливо, у президенти
Корупціонерів при владі не стає менше, виганяти з політики нечистих на руку можна тільки зсередини, заявив автор низки резонансних розслідувань, журналіст проекту "Слідство.Інфо" Дмитро Гнап.
Співробітник телевізійного проекту розслідувань "Слідство.Інфо" Дмитро Гнап заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook, що покидає журналістику і йде в політику.
"Обов'язково візьму участь у парламентських виборах. Стосовно президентських, то я закликаю всіх політиків демократичного табору об'єднатися заради праймеріз, на яких – обрати найкращого і найдостойнішого кандидата, якого потім ми всі підтримаємо. Особисто я готовий узяти участь у цих президентських праймеріз. Хоча ця ідея мені здається абсолютно божевільною. Але тільки божевільні ідеї по-справжньому змінюють світ", – сказав Гнап.
Він також написав у пості під відеороликом, що його колишні колеги, журналісти, які раніше пішли в політику, усе ще залишаються в меншості, але, незважаючи на це, їм "вдалося чимало".
"Вдалося б набагато більше, якби їх не було так обмаль у владі. Скільки порядних народних депутатів ви можете назвати? 10? 20? І це з понад 400? Відтак, я прийняв рішення залишити журналістику. І йти в політику. Бо я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони все спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що, навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, через якого так само крастимуть наші податки і наше спільне майно", – зазначив Гнап.
"Чим більше їх там, а нас там менше, тим довше триватиме ця безнадія. Тим більше людей поїде з країни. Чим більше нас там, а їх там менше, тим більше шансів на справжні зміни. Це не політологія. Це фізика, друзі. Природа не терпить порожнечі. Якщо порожнеча не заповнюється твердою речовиною, вона заповнюється лайном. Тому настав час викидати лайно з влади", – додав він.
Уродженець Донецької області Гнап із 2013 року очолює проект "Громадського" "Слідство.Інфо".
Автор і співавтор низки резонансних розслідувань, серед яких – фільми про офшори президента Петра Порошенка і загибель журналіста Павла Шеремета.