Бутусов: Шановна АП, є тільки один надійний спосіб дискредитації Бігуса – переказати йому $3 млн із РФ за надані Путіну послуги
Головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов заявив, що для "дискредитації" журналіста Дениса Бігуса на його рахунок "за надані президенту РФ Володимирові Путіну послуги" потрібно переказати щонайменше $3 млн, оскільки "тоді ми точно в це повіримо".
Головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов запропонував Адміністрації Президента "надійний спосіб дискредитації" журналіста Дениса Бігуса, автора розслідування про розкрадання в армії.
"Шановна АП, я більше не можу дивитися, як ви мучитеся, і хочу прямо сказати: на сьогодні є тільки один надійний спосіб дискредитації Бігуса. Завтра на його рахунок із Росії треба переказати $3 млн за надані [президенту РФ Володимирові] Путіну послуги, щонайменше три, тому що тоді ми точно в це повіримо. І його треба викрасти, щоб насильно сфотографувати із дружиною на Сейшелах. Тільки це зможе дискредитувати збройовий скандал. Не гайте часу, провокатора треба застати зненацька!" – написав журналіст у Facebook 1 березня.
25 лютого програма "Наші гроші", яку веде Бігус, випустила розслідування щодо корупції в оборонному секторі. За даними журналістів, фігуранти схеми розкрадання коштів в оборонному комплексі України заробили як мінімум 250 млн грн під час війни на Донбасі.
Журналісти стверджують, що учасники групи за допомогою фірм-прокладок скуповували контрабандою вживані запчастини до військової техніки в Росії і у два – чотири рази дорожче перепродували їх заводам "Укроборонпрому". Такою прокладкою став, зокрема, завод "Кузня на Рибальському", який до 2018 року належав президентові України Петру Порошенку.
Згідно з розслідуванням, у схемі брали участь перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський, його син Ігор і директор "Укроборонпрому" Павло Букін.
Батько і син Гладковські заперечують свою причетність до зловживань. Букін заявив, що розслідування є дезінформацією.
Після виходу програми у Facebook почали поширювати рекламні пости із критикою розслідування. Вони вели на різні сайти, але в усіх був однаковий заголовок: "У розслідуванні Bihus.info не вистачає доказової бази. Експерти засумнівалися у правдивості скандального сюжету про "Укроборонпром". Скріншот цих постів виклав у Facebook активіст Богдан Тицький.