RU
усі новини

Дві виборчі дільниці в Харківській області відкрили із запізненням через відсутність бюлетенів

На двох виборчих дільницях в Ізюмському районі Харківської області не було бюлетенів для голосування за кандидатів у депутати Ізюмської міськради.

У Харківській області організовано 1664 виборчі дільниці
Фото: depositphotos.com
ГОРДОН: Новости

Попробуйте наше мобильное приложение!

У Харківській області станом на 8.20 25 жовтня не працювала одна дільниця в Дергачівському районі. Ще дві дільниці в Ізюмському районі відкрили з незначним запізненням, повідомили  у пресцентрі поліції Харківської області.

Слідчо-оперативна група Дергачівського відділу поліції з'ясувала, що на двох виборчих дільницях в Ізюмському районі області не було бюлетенів для голосування за кандидатів у депутати Ізюмської міськради.

Інформацію про це зареєстровано в Єдиному обліку Ізюмського відділу поліції. Станом на 8.10 ці дільниці вже почали роботу одразу після отримання бюлетенів.

Порядок на виборчих дільницях та в місцях розташування територіальних виборчих комісій охороняє понад 6 тис. поліцейських, ще приблизно 1,2 тис. працівників залучили до патрулювання.

О 8.45 поліція області повідомила про роботу всіх 1664 дільниць у Харківській області, але перевірка триває.

Сьогодні на всій території України, крім анексованого Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей, стартували місцеві вибори. Громадяни України обиратимуть міських, сільських і селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Вибори вперше відбудуться згідно з новим Виборчим кодексом – за пропорційною системою з відкритими списками.

"ГОРДОН" стежить за розвитком подій у режимі онлайн .

Додати коментар
Читайте нас Google News Telegram
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ
27 жовтня, 2020 08.00
23 жовтня, 2020 20.00
ОСТАННІ НОВИНИ
Сьогодні 19.10
Сьогодні 19.06
Сьогодні 19.06
Сьогодні 19.01
Сьогодні 18.50