Голову Закарпатської облради від "Слуги народу" відправили у відставку. Він звернувся до прокуратури
Перед початком сесії Петров підписав розпорядження про її перенесення на 25 листопада. Проте депутати відмовилися виконувати це рішення та створили лічильну комісію.
Як повідомляє Суспільне, рішення про відставку Петрова підтримало 35 депутатів із 36 зареєстрованих. Представники партій "Слуга народу", "КМКС – Партія угорців України" та "За майбутнє" участі в голосуванні не брали.
Петров вважає, що проведена сесія була нелегітимною. "Те, що відбувається, є порушенням усіх правових норм і має ознаки самоуправства. Я звернувся із цього приводу до прокуратури та поліції з метою реагування на ці дії", – заявив посадовець у коментарі журналістам, повідомляють на сайті облради.
На його думку, основною причиною сьогоднішньої ситуації стало "перенесення сесії через питання, що виносилися на порядок денний і в основному стосувалися бюджетних питань та реформування комунальних підприємств".
"Напевно, це і стало основною причиною розходження в думках політичної партії "Слуга народу" з іншими. Оскільки до нас зверталися лікарі, працівники культури, освітяни, громадські організації та профспілки, на погоджувальній раді ми прийняли рішення перенести розгляд питання оптимізації комунальних закладів, створити комісії, запросити експертів, прокомунікувати, вивчити всі думки щодо цього питання", – сказав Петров.
Контекст:
Петров – кандидат юридичних наук, генерал-майор СБУ. У 2017–2019 роках він був керівником департаменту контррозвідки спецслужби. У серпні 2019 року – квітні 2020 року Петров обіймав посаду начальника управління СБУ в Кіровоградській області.
Із квітня до листопада 2020-го очолював Закарпатську облдержадміністрацію.
На місцевих виборах 2020 року Петрова обрали депутатом Закарпатської облради від партії "Слуга народу". У грудні того самого року його обрали головою ради.