НАБУ вручило підозру керівнику фракції парламенту. ЗМІ повідомляють, що йдеться про Юлію Тимошенко
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про викриття керівника однієї з депутатських фракцій Верховної Ради України, якого підозрюють у пропозиції неправомірної вигоди народним депутатам з інших фракцій. Про це пресслужби антикорупційних органів повідомили у своїх Telegram-каналах 13 січня.
"НАБУ і САП викрили керівника однієї з депутатських фракцій Верховної Ради України на пропозиції неправомірної вигоди низці народних депутатів, які належать до фракцій, не очолюваних цією особою, за голосування за або проти конкретних законопроєктів... Деталі – згодом", – ідеться в повідомленні.
Попередня кваліфікація кримінального правопорушення – ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).
Антикорупційні органи поки не називають імені депутата чи конкретну політичну силу.
Водночас видання "Українська правда" (УП) і "Схеми", посилаючись на власні джерела в політичних колах, повідомляють, що йдеться про Юлію Тимошенко.
УП також поінформувала, що САП проводила обшуки в офісі партії "Батьківщина".
"За даними джерел, ідеться про офіс у Києві на вулиці Турівській", – указано в повідомленні УП.