Парасюк: Якщо Гройсман хоче зняти з мене недоторканність, нехай знімає на здоров'я. Він мене взагалі не налякав
Позафракційний нардеп Володимир Парасюк повідомив, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зробив свою заяву про необхідність зняття з нього депутатської недоторканності під час візиту до Маріуполя на підприємство бізнесмена Ріната Ахметова, тому і не міг сказати "нічого доброго".
Позафракційний народний депутат Володимир Парасюк заявив, що не проти зняття із себе депутатського імунітету. Про це він сказав 12 січня в ефірі телеканала ZIK.
Під час робочої поїздки в Маріуполь 12 січня на підприємстві "Азовсталь" Володимир Гройсман заявив, що зняти депутатську недоторканність із Парасюка може тільки Верховна Рада, але якби ці питання могли вирішувати уряд і прем'єр, то проблему було б розв'язано.
"Як він може мене любити, якщо ми перекрили корупційну складову між вільними територіями України й окупованими, тим більше, що доброго він може про мене сказати на підприємстві, яке належить інвестиційній групі Ахметова (бізнесмена Ріната Ахметова. – "ГОРДОН")?" – сказав Парасюк.
За його словами, "хай краще Гройсман відповідає за добробут українців, за економічні, інвестиційні показники, які ми всі бачимо, а не займається чистої води політиканством".
"Якщо він хоче зняти (недоторканність. – "ГОРДОН"), нехай знімає на здоров'я. Він мене взагалі не налякав. І за всі свої поступки у своєму житті я буду відповідати", – продовжив Парасюк.
Він додав, що питання його депутатського імунітету – "точно не топ-тема в Україні" .
"Є набагато важливіші питання... Знімуть чи не знімуть недоторканність із Парасюка – це питання часу. Якщо вони хочуть розібратися з моїми вчинками, нехай пришлють мені повістку по тій чи іншій справі, я дам свідчення", – продовжив нардеп.
За його словами, Гройсман, імовірно, "хоче відновити торгівлю з окупованими територіями".
Парасюк заявляв виданню "ГОРДОН", що в українській владі стільки "брехунів і злодіїв", що іноді не залишається іншого виходу, окрім як буквально з ними битися. "Скільки кримінальних справ на мене заведено за фактом бійок? 13, 14, а може, і 17. Не знаю. Яка різниця? Я не в курсі", – говорив нардеп.
Він також повідомляв, що представники Ахметова намагалися домовитися з ветеранами АТО, які ініціювали торговельну блокаду з окупованими районами Донбасу, про провезення вугілля.
5 грудня 2017 року Національна поліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з нападом Парасюка на правоохоронця в Апеляційному суді Донецької області в Маріуполі. Розслідування ведуть за ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. В інтерв'ю "ГОРДОН" Парасюк заявив, що не бив співробітника поліції в маріупольському суді, а сам інцидент уважає провокацією з боку МВС.
17 жовтня під стінами Верховної Ради сталася сутичка між Парасюком і Валерієм Гелетеєм, екс-міністром оборони і начальником Управління держохорони. Парасюк штовхнув екс-міністра і вдарив його ногою зі словами: "Чуєш, ти, тварюко, ще за Іловайськ відповіси".
У вересні 2016 року в прямому ефірі телеканала "112 Україна" сталася словесна перепалка між нардепом від Опозиційного блоку Олександром Вілкулом та Парасюком, у підсумку останній надряпав ключами на машині свого опонента напис "ВЛК ПНХ" ("Вілкул, пішов на х...й").
Парасюка було обрано народним депутатом на позачергових парламентських виборах восени 2014 року. На 122-му одномандатному окрузі у Львівській області за нього проголосувало 56,56% виборців.