Партія Труханова зриває підрахунок голосів до Одеської міськради – політолог Таран

Сьогодні вранці у тервиборчкомі зникло світло, а потім повідомили про мінування будівлі
Фото: odessa-life.od.ua

З 16.00 середи, 28 жовтня, коли Суворовська територіальна виборча комісія зібралася на своє засідання, представники партії мера Одеси Геннадія Труханова "Довіряй ділам" блокували її роботу й на кілька годин затримали підрахунок, заявив політолог Віктор Таран.

Процес підрахунку голосів в Одеську міську раду під загрозою зриву, і це вигідно партії мера Одеси Геннадія Труханова "Довіряй ділам", заявив на своїй сторінці у Facebook політичний експерт Віктор Таран. Він стверджує, що спостерігачів від інших політичних сил залякували.

"Починаючи з 16.00 середи, 28 жовтня, коли Суворовська територіальна виборча комісія зібралася на своє засідання, вони блокували її роботу та на кілька годин затримали підрахунок. Одного з кандидатів рішенням комісії довелося вивести із засідання. За інформацією, яка надходить із ТВК, члени комісії, присутні на засіданні, кандидати у депутати від інших політичних сил і спостерігачі піддавалися адміністративному тиску, залякуванням і образам з боку керівництва Суворовської райадміністрації, яка є виконавчим органом Одеської міськради", – зазначив Таран.

Політолог написав, що провладні сили намагаються заважати комісії й зірвати підрахунок голосів. Правоохоронцям повідомили про мінування будівлі Суворовської райадміністрації.

"Увечері 28 жовтня у будівлі Суворовської райадміністрації, що на проспекті Добровольського, 106, де перебуває комісія, зникло світло. Рано-вранці 29 жовтня надійшла інформація про її замінування. Як передає пресслужба ГУНП, зараз у Суворовській райадміністрації Одеси працює слідчо-оперативна група територіального відділу поліції, а також кінологи. Йде перевірка на наявність вибухонебезпечних пристроїв та речовин. Люди евакуйовані", – заявив Таран.

25 жовтня на всій території України, крім анексованого Криму та окупованих районів Донецької й Луганської областей, відбулися місцеві вибори. Громадяни України обирали міських, сільських і селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Вибори вперше відбувалися згідно з новим Виборчим кодексом – за пропорційною системою з відкритими списками. За інформацією Центрвиборчкому України, явка становила 36,88%.