Партія "Відродження" подала до Ради законопроект щодо підтримки вітчизняної промисловості
Співголова депутатської групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар заявив, що проект закону розробили разом із представниками промисловості і в його тексті враховано пропозиції бізнесу.
Нардепи з групи "Партія "Відродження" 16 березня зареєстрували у Верховній Раді законопроект №8145 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості", повідомляє сайт політичної сили.
"Упродовж останніх трьох-чотирьох років наші західні радники завели країну у процес глибинної та деструктивної деіндустріалізації. Через збільшення вартості енергоносіїв ми фактично втрачаємо свою промисловість, бо вона стає неконкурентоздатною. Ми поступово перетворюємося на аграрно-сировинний придаток Європи. За рахунок трудової міграції з України такі європейські країни, як Польща, Болгарія, Румунія, Угорщина, вирішують свої проблеми нестачі кваліфікованого персоналу, тоді як українська промисловість занепадає", – заявив співголова депутатської групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар, коментуючи цілі документа.
Він пояснив, що законопроект розробили спільно з представниками промисловості, у його тексті враховано також пропозиції бізнесу, а основне завдання законодавчої ініціативи – створити стимули для розвитку українських промислових підприємств.
"Нині на порядку денному парламенту має стояти відродження вітчизняної промисловості, створення нових робочих місць. Ми маємо чітке бачення того, як допомогти українській промисловості вийти з кризи. Це можливо буде зробити в разі підтримки парламентом нашого законопроекту. І ми звертаємося до народних депутатів із усіх фракцій і груп з пропозицією якнайшвидше його розглянути та підтримати", – зазначив політик.
Співавторами проекту закону стали народні депутати від групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар, Віталій Хомутиннік, Василь Гуляєв, Віктор Остапчук, Євгеній Гєллєр, Андрій Шипко, Геннадій Бобов, Олександр Біловол та Антон Яценко.
7 лютого партія "Відродження" та Український союз промисловців і підприємців провели зустріч, на якій обговорили економічну програму політсили "Власний шлях України", а також економічну програму УСПП "Платформа економічного патріотизму". За їхніми розрахунками, в Україні під час упровадження цієї програми можна досягти економічного зростання на рівні 7–8% на рік.
5 березня обидві організації обговорили проект закону про підтримку вітчизняної промисловості і внесли до нього правки та пропозиції від УСПП.