Попов: Лікарні Києва можуть залишитися без медичного персоналу
У київських медустановах, як і раніше, не вистачає засобів індивідуального захисту й обладнання, а також медичного персоналу, а у тих, хто працює, зарплати залишаються низькими, а доплати не відповідають рівню ризику, стверджує Олександр Попов, голова Київської міської держадміністрації у 2012–2014 роках.
Київська влада має всі можливості, щоб забезпечити гідну медицину в місті, але при цьому не приділяє уваги системі охорони здоров'я. Про це заявив потенційний претендент на посаду мера Києва Олександр Попов, який із 2010-го до 2014 року обіймав посаду голови Київської міської держадміністрації, повідомляє сайт політика.
"Незважаючи на численні обіцянки, рівень забезпечення лікарень у період епідемії збільшено тільки на 10%. У київських медустановах, як і раніше, не вистачає засобів індивідуального захисту й обладнання, а найголовніше – медичного персоналу. І навіть у тих, хто працює, зарплати залишаються низькими, а доплати не відповідають ні рівню ризику, ні тим цифрам, про які говорили на початку карантину. Якщо ситуацію терміново не змінити, то київські лікарні залишаться без грошей, лікарів і медсестер", – написав Попов.
Водночас, за його словами, київська влада зовсім припинила розвивати медичну інфраструктуру.
"2012 року ми провели капітальний ремонт інфекційного відділення Олександрівської лікарні, яка була в катастрофічному стані. Якби наша команда тоді не розв'язала цю проблему, зараз у Києві не було б опорної лікарні для лікування хворих коронавірусом", – вважає політик.
Про свої плани балотуватися в мери Києва і бажання повернутися у політику Попов заявляв в інтерв'ю виданню Delo.ua в липні цього року. Вибори в усі місцеві органи влади в Україні призначено на 25 жовтня.