Рада може 20 березня розглянути проект постанови про невизнання легітимності виборів президента РФ
Проект постанови про невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації, їхніх результатів та актів обраного на цю посаду Володимира Путіна подали до Верховної Ради депутати від "Народного фронту" Максим Бурбак та Георгій Логвинський.
Верховній Раді запропонували ухвалити проект постанови про невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації, їхніх результатів та актів обраного на цю посаду Володимира Путіна. Проект №8153 подали сьогодні депутати від "Народного фронту" Максим Бурбак та Георгій Логвинський.
Бурбак заявив на погоджувальній раді, що "так звані вибори були очевидною насмішкою над демократією та брутальною наругою над правами людини", повідомляють на сайті політсили.
Голова комітету Верховної Ради із закордонних справ, позафракційний нардеп Ганна Гопко заявила LB.ua, що проект постанови Рада може ухвалити вже завтра.
"Я не бачу жодних проблем, щоб завтра після 12.00 ми проголосували в парламенті за постанову авторства Максима Бурбака про вибори в Росії. Завтра вранці перед початком роботи Ради наш комітет проведе засідання і розгляне цю постанову для того, щоб винести на голосування", – сказала вона.
Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підтвердив під час брифінгу після погоджувальної ради, що проект постанови можуть ухвалити 20 березня або цього тижня, повідомляє кореспондент інтернет-видання "ГОРДОН".
23 лютого Міністерство закордонних справ України подало зовнішньополітичному відомству РФ ноту протесту стосовно проведення виборів російського президента на території Криму. Глава відомства Павло Клімкін пообіцяв, що Київ буде домагатися санкцій для причетних до волевиявлення.
18 березня – у день річниці анексії Криму – у Росії пройшли президентські вибори. Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію найважливіших подій дня.
Путіна вперше обрали президентом РФ 26 березня 2000 року. Його переобирали на пост глави держави у 2004 і 2012 роках. Згідно з конституцією Росії, президентську посаду можна обіймати не більше ніж два строки поспіль.
23 лютого Міністерство закордонних справ України подало зовнішньополітичному відомству РФ ноту протесту стосовно проведення виборів російського президента на території Криму. Глава відомства Павло Клімкін пообіцяв, що Київ буде домагатися санкцій для причетних до волевиявлення.
Заступник голови російського Центрвиборчкому Микола Булаєв 23 лютого сказав, що Україна не зможе перешкодити виборам президента Росії в анексованому Криму.
Україна та її міжнародні партнери не визнають виборів президента Росії в окупованому Криму, заявив Порошенко.
Він назвав результати так званих виборів у Криму "фількіною грамотою". Порошенко очікує, що в підсумковому звіті міжнародної місії буде вказано на незаконність проведення голосування на території півострова.
У МЗС України повідомили, що глава відомства Павло Клімкін передав главам МЗС країн ЄС на сьогоднішній зустрічі в Брюсселі список зі 140 осіб, задіяних в організації і проведенні незаконних виборів у Криму.