Росія мріє зруйнувати Україну, "компромісні" кандидати спрощують їй завдання – глава "Спільної справи" Данилюк
Домовитися з Росією Україна не зможе, бо лояльність влади Сербії або Афганістану не заважала російській владі організовувати теракти і провокації в цих країнах, заявив лідер громадянського руху "Спільна справа", кандидат у президенти Олександр Данилюк.
Проросійські настрої сербів і лояльність президента Сербії до Кремля не завадили російським спецслужбам організувати спецоперацію проти чинної влади в Белграді, тому домовлятися з Росією – неможливо, заявив лідер громадянського руху "Спільна справа", кандидат у президенти Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook.
"Серби – чи не найпроросійськіша нація у світі. Лише в Сербії ви можете зустріти мурали з написами: "На небі – Бог, на землі – Росія"... Президент Сербії Александр Вучич є типовим представником своєї русофільської нації і кавалером російських орденів Дружби та Олександра Невського. Це не заважає РФ організовувати в Белграді просто зараз проти нього протести, що можуть завершитися не лише фізичним усуненням Вучича, але і громадянською війною", – написав Данилюк.
Схожу тактику росіяни використовували і в Афганістані, підкреслив політик.
"Така політика є типовою для Росії. Хафізулла Амін, палац якого в 1979 році штурмувала "Альфа" в Кабулі, був офіційним союзником СРСР і будував соціалізм. До влади він прийшов за підтримки радянських спецслужб, убивши свого попередника Нура Мохаммада Таракі, також соціаліста та великого друга СРСР", – зазначив він.
Росіяни і далі продовжуватимуть знищувати Україну, а обрання "компромісного" президента їм тільки допоможе, упевнений Данилюк.
"Подобається це комусь чи ні, але домовитися з РФ Україні не вийде. Росія поставила перед собою завдання зруйнувати нашу країну, і вона не заспокоїться, доки цього не трапиться. Обрання "компромісного" президента України лише спростить Москві цю задачу. Зупинити це можливо лише шляхом приведення до влади в РФ таких, як [убитий у 2015 році російський опозиціонер Борис] Нємцов, або в суб'єктах федерації таких, як [убитий у 1996 році чеченський політичний діяч Джохар] Дудаєв. Ось на це і має бути направлена робота всієї системи національної безпеки та оборони", – вважає лідер руху "Спільна справа".
Центральна виборча комісія України зареєструвала Данилюка кандидатом на пост президента України 28 січня.
Данилюк брав участь у Революції гідності. У січні 2014 року "Українська правда" писала, що влада тодішнього президента Віктора Януковича оголосила його в розшук. Після втечі Януковича працював екс-радником міністра оборони України, зараз очолює Центр оборонних реформ і спеціалізується на національній безпеці та протидії російській гібридній агресії.
Серед довірених осіб Данилюка – екс-співробітники Головного управління розвідки (ГУР) і двоє полковників запасу Генерального штабу Збройних сил. Його уповноваженим представником у ЦВК став адвокат Назар Первак, донедавна – член Ради громадського контролю НАБУ.