СБУ та Офіс генпрокурора спростували повідомлення про підозру Смешку в держзраді
В Офісі генпрокурора повідомили, що в Єдиному реєстрі досудових розслідувань немає кримінальних проваджень щодо притягнення Смешка до відповідальності як підозрюваного чи обвинуваченого.
У відповіді СБУ також зазначено, що, згідно з даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, кримінальних проваджень щодо Смешка не розслідують, обвинувальних актів до суду не надсилали.
"Таким чином, поширена в ефірі об’єднаного телемарафону інформація не відповідає дійсності, є негативною, посягає на честь, гідність та ділову репутацію Ігоря Смешка і спрямована на підрив його авторитету в суспільстві", – заявили у партії.
У політсилі вважають, що повідомлення про провадження щодо Смешка є політичною провокацією, яка мала підірвати його репутацію.
До того ж цю провокацію було проведено саме в той час, коли на офіційному сайті президента України 4 серпня було зареєстровано петицію про призначення Смешка на посаду голови СБУ. У партії наголосили, що ні вони, ні сам Смешко не є ініціаторами цієї петиції.
"Сподіваємося, що телеведуча Наталія Мосейчук не була зацікавлена у цій провокації, використавши для неї ефір на рейтинговому телеканалі, який під час воєнного стану є інтегрованим у загальнонаціональну мережу телерадіомовлення. Щиро очікуємо від неї також відповідного офіційного спростування брехні у спосіб, яким вона була поширена на цьому ж телеканалі", – додали в партії.
Контекст:
6 серпня телеведуча каналу "1+1" Наталія Мосейчук в ефірі національного телемарафону, посилаючись на українські пабліки, говорила про "провадження щодо" Смешка. Вона сказала, що політику нібито інкримінують держзраду і що нібито він "готувався стати президентом України", якщо глава держави Володимир Зеленський покине країну. Аналогічне повідомлення публікував також анонімний Telegram-канал "Карточный офис".
У партії "Сила і честь" 8 серпня у відповідь на ці повідомлення заявили про інформаційну атаку на адресу політика.