Слєпаков: Нову крилату ракету з ядерною енергетичною установкою потрібно назвати "П...здець"
Назва нової ракети РФ "П...здець" відобразить і результат її застосування, і радість лідерів країни від усвідомлення її наявності, і кількість витрачених коштів, і реакцію громадськості на новину про її існування, і те, що відбувається у РФ і у світі. Так уважає російський бард, сценарист і комедійний актор Семен Слєпаков.
Російську ракету треба назвати містким словом "п...здець". Таку думку у Facebook висловив бард, сценарист і комедійний актор із РФ Семен Слєпаков.
"Уважаю, що нову крилату ракету необмеженої дальності з ядерною енергетичною установкою потрібно назвати "П...здець". Це містке слово позначиться на всьому – і на результаті її застосування, і на радості наших лідерів від усвідомлення її наявності, і на кількості витрачених коштів, і на реакції громадськості на новину про її існування, і на тому, що відбувається у країні, і на тому, що відбувається у світі", – написав він.
За словами барда, ракета з такою назвою, яка має "дуже потужне жіноче начало", не дасть Заходу звинуватити Росію в сексизмі.
"Про приліт ракети зручно сповіщати наших "західних партнерів". Не потрібно жодних довгих заяв. Досить просто сказати: "Вам п...здець". Можна наприкінці додати "хлопці". А якщо ракети, як вважають деякі експерти, не існує, то слово "п...здець" теж підходить, просто треба його вимовляти з іншою інтонацією", – уважає Слєпаков.
Основною проблемою назви актор назвав те, що її неможливо перекласти на іноземну мову.
"Сенс донести можна, а передати емоції важко. Зате можна буде відчути фонетичну радість, дивлячись, як мучаться іноземці, намагаючись вимовити назву нашої ракети. Уявляю собі, як вона буде лунати в новинах CNN з американським акцентом. "П'їздєтс", – заявив Слєпаков.
1 березня під час звернення до Федеральних зборів Путін розповів про створення крилатої ракети з ядерною енергоустановкою і "практично необмеженою дальністю польоту", яка поки не має назви, але була перевірена на полігоні наприкінці 2017 року.
Також, за його словами, уже прийнято на озброєння гіперзвуковий авіаційно-ракетний комплекс "Кинджал", почалося серійне виробництво нового ракетного комплексу "Авангард" і проводять випробування важкої міжконтинентальної ракети "Сармат".
Під час виступу глави Кремля показали відео з пробними запусками ракет і анімаційні ролики з моделюванням ураження умовних цілей.