Смілянський: Коли почався Майдан, у РФ адекватні, як мені здавалося, люди перетворилися на недоумків G

Смілянський згадав про думку росіян щодо Майдану
Фото: Igor Smelyansky - Ігор Смілянський / Facebook

Гендиректор компанії "Укрпошта" Ігор Смілянський в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман розповів, що говорили наближені до Кремля росіяни, коли в Україні почалася Революція гідності.

У той час Смілянський ще мав певні зв'язки з Росією і їздив туди. На запитання Бацман, про що там говорили, Смілянський відповів: "Про бандерівців. Я не жартую, це реально".

Він зізнався, що для нього це було дуже дивним.

"Адекватні, як мені здавалося, люди в один день перетворилися на якихось ...банатів, вибачте. Казали, що Європа, НАТО, усі зараз прийдуть і всіх... Це люди з гарвардською освітою! Я їм казав: "Це що, жарт? Напала якось Україна на Росію. Ну як? Як ви собі це навіть у цифрах уявляєте?" – розповів Смілянський.

Контекст:

Смілянський народився 1975 року в Білгород-Дністровському Одеської області. Він очолює "Укрпошту" майже 10 років. Одружений із громадянкою США Наталі Мишкіною. Подружжя виховує двох синів – Максима й Олександра. Сім'я Смілянського живе у США.