Суд у Москві продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen
Забезпечувальний арешт на 12 об'єктів нерухомості, що належать Липецькій фабриці Roshen, продовжено до 13 червня 2019 року, зазначили в корпорації Roshen.
Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen. Про це 11 березня поінформував сайт кондитерської корпорації Roshen.
"За клопотанням слідчого, термін забезпечувального арешту, накладеного на 12 об'єктів нерухомості, продовжено до 13 червня 2019 року. Міра суду дозволяє фабриці експлуатувати заарештоване майно, але забороняє продавати його або здавати в оренду. Під арештом продовжують бути склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу, а також сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. м&³2;", – ідеться в повідомленні.
У Roshen підкреслили, що виробництво на Липецькій фабриці повністю припинено з 1 квітня 2017 року.
20 січня 2017 року стало відомо, що корпорація Roshen припиняє виробництво в Липецьку.
Федеральна податкова служба Росії висунула торговельному дому Roshen у Липецьку податкові претензії на суму 150 млн руб.
Басманний суд Москви кілька разів продовжував арешт майна Липецької фабрики.
Кондитерську корпорацію Roshen створив теперішній президент України Петро Порошенко у 1996 році. До її складу входять дві кондитерські фабрики у Вінниці, фабрики у Києві, Кременчуці та Липецьку (Росія), клайпедська кондитерська фабрика в Литві, угорська компанія Bonbonetti Choco Kft, а також масломолочний комбінат "Бершадьмолоко" (Вінницька область). Під час виборчої кампанії у 2014 році Порошенко пообіцяв продати компанію, якщо стане президентом.
Після перемоги на виборах для продажу Roshen було залучено компанію Rothschild. Утім здійснити операцію так і не вдалося. Порошенко пояснив, що це пов'язано з початком бойових дій на сході України. За словами президента, активи Roshen йому не підконтрольні, ними керує "сліпий траст".