Трамп удруге за добу публічно захопився Мелоні
Президент США Дональд Трамп присвятив пост у Truth Social книжці прем'єр-міністерки Італії Джоржі Мелоні.
Мемуари політикині мають назву "Я – Джорджа: моє коріння, мої принципи". Книжка вийшла ще влітку, її продають в інтернет-магазинах. Передмову до неї написав син президента – Дональд Трамп – молодший. В описі йдеться, що авторка вперше розповіла про особисте – біль, спричинений відсутністю батька, а також історією партнерства з італійським телеведучим Андреа Джамбруно, яке закінчилося розставанням.
Глава Білого дому із захопленням назвав главу італійського уряду "джерелом натхнення для всіх".
"Джорджа виконує неймовірну роботу для чудових людей Італії, і ця книжка розповідає про її шлях віри, сім'ї та любові до країни, який дав їй мудрість і мужність, потрібні для служіння своїй нації і щоб її народ міг нею пишатися", – написав Трамп, закликаючи купувати видання.
Пост Трампа вийшов лише за кілька годин після того, як він обдарував її компліментами на мирному саміті з питань сектору Гази. Як зазначило Bloomberg, Мелоні була єдиною жінкою-політиком на цьому саміті. Трамп кілька разів назвав її красивою, зазначивши, що "ризикує".
"У нас є жінка, молода жінка – хоча мені не можна цього говорити, тому що зазвичай після таких слів політична кар'єра закінчується. Вона красива молода жінка. Зараз якщо у США назвати жінку красивою, це кінець твоєї політичної кар'єри. Але я ризикну. Ти ж не проти, якщо тебе назвуть красивою? Ти дійсно красива", – сказав Трамп.