У Буковелі 350 жінок пройшли навчання "Жіночого десанту" – "За майбутнє" photo icon

"Це, можна сказати, мирна армія, яка чітко і скоординовано вміє вирішувати будь-які питання", – заявила лідерка жіночого руху "За майбутнє" Ірина Суслова
Фото : delo.ua
На постійних курсах самооборони "Жіночий десант", які проводять у 35 містах України, понад 1 тис.  жінок вчиться, як захистити себе фізично і морально, пише "Дело" з посиланням на пресслужбу партії "За майбутнє".

Видання зазначає, що у жіночого руху "За майбутнє" станом на сьогодні "понад 130 тис. прихильниць, 15 тис. учасниць і 1500 депутаток усіх рівнів рад". У Буковелі провели інтенсивний курс для найактивніших "жінок-десантниць" із різних регіонів.

"На інтенсив ми зібрали найактивніших учасниць "Жіночого десанту". Це дівчата з кожного куточка України, які готові вчитися, розвиватися, змінювати себе і країну. Як відомо, починати треба із себе, тому ми й організували перший в Україні захід такого формату і масштабу – командно-тренувальні навчання. Це не світська тусівка, не політичний з'їзд і не спортивний табір – це триденний інтенсив, де дівчата працювали, тренувалися і вчилися. Такий різноплановий симбіоз інтерактивів став справжнім вибухом знань, емоцій, фізичної і моральної підготовки. Це, можна сказати, мирна армія, яка чітко і скоординовано вміє вирішувати будь-які питання. Але не треба забувати, що й обстояти себе вона може!" – зазначила лідерка жіночого руху "За майбутнє" Ірина Суслова.

Курс тривав три дні і складався із шістьох багатофункціональних тренувань, командних занять із самооборони, роботи в парах та групах, шикування, марширування та інших активностей. Мальтійська служба допомоги провела тренінг на тему "10 заповідей рятувальника". Жінки пройшли тренінг-практику "Як поводитися під час масових акцій" і дізналися про юридичні аспекти поведінки під час мирних акцій протесту.

"Дело" пише, що також на заході презентували стратегію розвитку жіночого руху "За майбутнє" і розповіли про практику Self Branding – усвідомленні "власної унікальності, її розвитку та презентації себе як бренда".

"Кожна жінка вступає в жіночий рух, маючи свої цілі: хтось хоче допомагати дітям, у когось жага соціальних проєктів, хтось із дівчат мріє стати політиком і захищати права людей на рівні держави, хтось постійно допомагає пенсіонерам і людям з інвалідністю, а хтось просто шукає свій шлях та однодумців. Кожна із жінок – індивідуальність, завдяки якій і формується стратегія розвитку жіночого руху. Створюючи жіноче крило партії, ми не думали, що дівчата охоплять своїм потенціалом таку кількість напрямів. Але з кожним днем кількість активних учасниць руху зростає, а з ним і розвиваються все нові й нові напрями діяльності. Я дуже радий, що жіночому руху вдалося вийти за межі звичної структурності, рости і рухатися – а це головне, це також і прогрес, якого бракує партійним структурам і взагалі тим, хто себе називає рухами", – розповів лідер партії Ігор Палиця, який також відвідав захід.