Удар Трампа по Путіну, кінець російській нафті, Москва без інтернету. Інтерв'ю Гордона з економістом Ліпсіцом. Відео G

Скріншот: ИГОРЬ ЛИПСИЦ / YouTube

На YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийшло інтерв'ю з російським економістом, доктором економічних наук Ігорем Ліпсіцом.

Під час розмови із засновником інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитром Гордоном Ліпсіц говорив на такі теми:

  • чи багато грошей заробить країна-агресор РФ на послабленні санкцій США;
  • за яких умов ціна нафти швидко знизиться;
  • чи можна розв'язати всі проблеми російської економіки після чотирьох років війни;
  • як російський бюджет зараз грабує всі компанії;
  • навіщо Трамп викидає Росію з нафтогазового ринку, щоб очистити його для американських компаній;
  • чому Росія дуже сильно програє Китаю;
  • як радянська влада зламала креативність росіян;
  • чому Росія боялася відправляти своїх людей у західні виші;
  • держборг Росії доведеться гасити двом поколінням росіян.

Ліпсіц народився 1950 року в Москві. Закінчив загальноекономічний факультет Московського інституту народного господарства імені Г.В. Плеханова. Доктор економічних наук (2001).

У 1970–1990-х роках працював у Науково-дослідному інституті із ціноутворення Держкомцін при Радміні СРСР, Державному банку СРСР, Експертному інституті Російського союзу промисловців і підприємців.

Ліпсіц – один із засновників російської Вищої школи економіки (він працював у виші в 1993–2023 роках), автор безлічі публікацій і першого в Росії підручника з ринкової економіки для підлітків.

Зараз Ліпсіц живе в Литві. У березні 2024 року мін'юст РФ заніс його до списку "іноагентів".