Telegram запускає свої Stories
Він зазначив, що хоч у компанії спершу і були проти такої функції, але змінили рішення через часті запити користувачів про Stories.
За словами Дурова, у Stories можна буде визначати, хто може бачити кожну історію: лише контакти (з винятками), кілька обраних контактів або список близьких друзів.
Stories буде розміщено в розширювальному розділі у верхній частині списку чатів, що зробить їх легкодоступними, не займаючи корисного простору.
До того ж Stories, опубліковані будь-яким контактом, можна буде приховати, перемістивши їх у список "Приховані" у розділі "Контакти", а не на головний екран.
Окрім використання десятків інструментів редагування фотографій і відео, користувачі зможуть створювати підписи до своїх Stories, щоб додати додатковий контекст або посилання й позначити інших людей.
Також месенджер додасть можливість публікувати фотографії і відео, зняті одночасно передньою та задньою камерами.
Користувачі також можуть вибрати, коли закінчиться строк дії Stories – за шість, 12, 24 чи 48 годин – або постійно відображати Stories на сторінці профілю з індивідуальними налаштуваннями конфіденційності для кожної з них.
Контекст:
Першим формат Stories запустив Instagram (належить компанії Meta). Потім вони з'явилися у Facebook та YouTube. Проте останній із 26 червня відмовився від формату.
Соцмережа Twitter тестувала функцію, схожу на Instagram Stories, 2020 року, але так і не запустила її.