70% росіян упевнені, що РФ повинна продовжувати свою політику, незважаючи на санкції Заходу – опитування
19% опитаних громадян Росії стверджують, що Росії необхідно шукати компроміс для того, щоб вийти з-під санкцій західних країн. Такі дані опитування російської дослідницької організації "Левада-центр".
70% росіян упевнені, що Російська Федерація повинна продовжувати свою політику, незважаючи на санкції, уведені країнами Заходу, тоді як у травні 2016 року таких респондентів було 75%. Про це свідчать результати опитування російської дослідницької організації "Левада-центр".
19% опитаних громадян, проти 17% респондентів у травні минулого року, стверджують, що Росії необхідно шукати компроміс для того, щоб вийти з-під санкцій. Вагаються з відповіддю 10% опитаних проти 8% у травні 2016-го.
57% громадян, проти 71% рік тому, упевнені, що цього літа Європейський союз продовжить санкції проти Росії. 20% респондентів запевняють у зворотному, у травні 2016 таких було 15%. Важко відповісти 22% проти 14%.
Опитування проводили 19–22 травня вдома у респондентів методом особистого інтерв'ю. Загалом опитали 1600 осіб у 48 регіонах Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.
Щодо Росії економічні санкції застосували Сполучені Штати, Євросоюз і деякі інші країни навесні 2014 року після того, як Росія анексувала український півострів Крим і почала військову агресію на сході України. Санкційні пакети кілька разів розширювали та посилювали.
8 березня 2017 року держсекретар США Рекс Тіллерсон запевнив міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, що санкції США щодо РФ будуть діяти до повного виконання Мінських домовленостей і деокупації Донбасу та Криму.
1 червня два сенатори Конгресу США запропонували посилити санкції проти Росії через її дії в Україні та Сирії, а також вторгнення до кіберсистем Сполучених Штатів, повідомило Bloomberg.
14 червня Сенат Конгресу США підтримав внесення поправки про посилення антиросійських санкцій до законопроекту, який від самого початку був спрямований на посилення тиску на Іран.