Бистряков: У нас, замість того щоб піднімати рівень життя, піднімають рівень патріотизму на голодний шлунок
Україна продовжує жити в царстві абсурду, як це було в часи СРСР, вважає композитор Володимир Бистряков. Про це він розповів у авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна".
В Україні розпиляли всю промисловість і продовжують банкрутити країну, заявив в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на телеканалі "112 Україна" композитор Володимир Бистряков.
"Ми зараз живемо в такому царстві абсурду, якого я не пам'ятаю за все моє життя. Ми жили в царстві абсурду... за більшовиків, так. Там нас вчили любити дідуся Леніна, розповідали, що в нас щасливе дитинство тощо. Я розумів, що це, так би мовити, трошки не відповідає істині. Я бачив, як у 1968-му вводили війська в Чехословаччину, а в 1956-му тиснули Угорщину", – розповів він.
Композитор зазначив, що йому дуже не подобалася агресивна політика СРСР.
"Я все це сприймав як свої особисті втрати. Я переживав Афганістан, у 79-му він був, по-моєму... Чому туди поперлися? Тому що нами керували люди, які ні чорта не розуміли – усі ці брежнєви, суслови тощо. Але ми з одного абсурду потрапили в інший. У нас, замість того щоб піднімати рівень життя, піднімають рівень патріотизму на голодний шлунок. У нас ходять хлопці зі свастикою, зігують тощо. Нагадує епоху Гітлера, але той перед війною забезпечив народу достойне проживання", – підкреслив Бистряков.
Він припустив, що люди з портретами Гітлера можуть робити так за завданням Росії в межах гібридної війни.
Бистряков: Майдан – це не народний рух, а розбірки Льовочкіна із Клюєвим, хто ближчий до тіла Януковича. Читайте повний текст інтерв'ю
"Усе може бути. Зараз настільки все заплутано... Я не можу зрозуміти таку річ: чому тут закручується спіраль абсурду? Чому у нас, наприклад, забороняють російськомовні книги? Чому не можна піти подивитися фільм російською мовою? І взагалі не можна дивитися фільмів? Чому, припустимо, Машкова не пустили зніматися в Одесу? Чому множаться лави ворогів? Чому люди не можуть ставитися до чужої думки спокійно?" – підсумував композитор.