Як виростити щасливих дітей? Чесні відповіді мами
Протягом 10 років роботи порталу "Сирітству – ні!" за його допомогою нових батьків знайшло приблизно 10 тисяч дітей.
– Навіщо ти мило вилила?
– Щоб подивитися, як воно ллється!
Цілком логічна відповідь шестирічної Іванки на запитання мами, якби не одне "але". Донька проводить спостереження за рідким милом 50 разів на день. Щодня. Що б ви робили в такій ситуації? А якщо такі досліди проводить не одна дитина?
Ускладнимо завдання. А якщо четверо дітей, і троє з них – усиновлені? Що, у вас одразу виникла ще сотня запитань? Чесні відповіді і про мило, і про інші щоденні великі й маленькі, психологічні й практичні завдання виховання – у відеоблозі на YouTube-каналі Фонду Ріната Ахметова "Як виростити щасливих дітей".
Ви запитаєте: чому Наталія Івко?
Кожна дитина має зростати в люблячій сім'ї. Це принцип, закладений Рінатом Ахметовим в основу діяльності програми "Сирітству – ні!". Тому 10 років тому запрацював портал "Сирітству – ні!". Його задумали як місток між дітьми, яким потрібні батьки, і батьками, які шукають дітей.
Однією з перших там було опубліковано анкету трирічної Наталочки. Дуже скоро її всиновила сім'я Івко з Борисполя. За кілька років у подружжя народилася донечка Соломійка. А три роки тому в сім’ї з'явилася трирічна Іванка. Її батьки також знайшли завдяки порталу національного усиновлення "Сирітству – ні!". Іванку покинули одразу після народження; і до того, як вона знайшла своїх люблячих маму і тата, змінила три інтернати. Тепер Іванка – головна помічниця мами. Ну, у вільний від досліджень час, звичайно. Ще за рік у сім'ї "народилася" п'ятнадцятирічна Олександра, анкету якої теж було розміщено на сайті Фонду Ріната Ахметова.
Ось так, завдяки порталу "Сирітству – ні!" і з'явилася на світ велика сім’я Івко. Протягом 10 років роботи порталу за його допомогою нових батьків знайшло приблизно 10 тисяч дітей.
За минуле десятиліття програма "Сирітству – ні!" Фонду Ріната Ахметова сформувала в Україні культуру національного усиновлення і стала лідером у сфері благодійних програм з усиновлення. І сьогодні портал "Сирітству – ні!" є найбільш прямим містком, який допомагає дітям-сиротам і їхнім новим батькам знайти одне одного.
10 років тому факти усиновлення приховували. Фонд Ріната Ахметова зробив усе, щоб усиновленням пишалися. І тепер про те, як живуть і ростуть усиновлені дітки, ви можете дізнаватися з живого блогу на YouTube-каналі Фонду Ріната Ахметова. Підписуйтеся на канал, уподобайте його й обов'язково ставте свої запитання Наталії Івко!