Компанія АТБ назвала недостовірною інформацію про касира, який заявив, що Харків – це Росія
Компанія АТБ опитала 25 своїх співробітниць, які працюють у магазині на вулиці Амосова у Харкові, і жодна з них не підтвердила інформації, що касир відмовилася обслуговувати покупця українською мовою і назвала Харків російським.
Інформація про відмову касира харківського супермаркету АТБ обслуговувати бійця АТО українською мовою та її заяву, що Харків – це Росія, є недостовірною. Про це виданню NewsRoom заявила начальник управління з корпоративних комунікацій корпорації АТБ Ганна Лічман.
"Про будь-які конфлікти або насильство щодо наших працівників одразу ж повідомляють керівництву. Ми опитали 25 співробітниць, які працюють у зазначеному магазині, і жодна з них не підтвердила того, про що йдеться в пості. Окрім того, ми переглянули записи всіх спірних моментів за останні кілька діб і не знайшли нічого схожого", – сказала вона.
За словами представника АТБ, їхня компанія "більше ніж інші торгові мережі втратила свого майна на сході України".
"У 2014 році ми під обстрілом вивозили дітей наших співробітників із Донецька та Луганська. Тому дуже уважно ставимося до будь-яких обвинувачень щодо цього та вважаємо такі публікації образливими щодо АТБ і людей, які у нас працюють", – говорить Лічман.
В АТБ запропонували бійцеві АТО прийти до магазину і показати касира, з яким стався конфлікт.
Магазин, про який ідеться, розташований на вул. Амосова, 26 у Харкові.
2 червня історик і активіст Станіслав Федорчук розповів, що його товариша, уродженця Донецька, котрий нещодавно демобілізувався зі Збройних сил України, в АТБ відмовилися обслуговувати українською мовою. Касир також нібито заявила: "Харків – це ж Росія, якщо хто не в курсі".