Коронавірус в Україні: податкова випустила другий відеоурок для користувачів електронних сервісів
У зв'язку з карантином через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Державній податковій службі України закликали платників користуватися електронними сервісами та не виходити з дому без крайньої потреби.
Державна податкова служба продовжує серію відеоуроків, у яких роз'яснює, як правильно користуватися електронними сервісами. Перший відеоурок було присвячено тому, як правильно заповнювати декларації про майновий стан і доходи громадян.
У другому відеоуроці йдеться про заповнення квартальної декларації фізичними особами – платниками єдиного податку (ФОП) із 3-ї групи через електронний кабінет, повідомляє пресслужба ДПС.
"У відео ви дізнаєтеся, як укласти договір із податковою про визнання електронних документів, який потрібен для заповнення декларації, і як заповнити саму податкову декларацію", – ідеться в повідомленні.
У податковій службі нагадали, що подати таку декларацію ФОП можуть за допомогою приватної частини електронного кабінету, для входу необхідно скористатися електронним ключем.
У ДПС закликали платників користуватися електронними сервісами та не виходити з дому без крайньої потреби.
Голова ДПС Сергій Верланов у своєму відеоблозі на YouTube роз'яснив, яких змін чекати бізнесу на час карантину.
Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
В Україні станом на 24 березня зафіксовано 84 випадки COVID-19, із них три летальні, один пацієнт одужав.
Із 12 березня в Україні через поширення коронавірусної інфекції заборонили масові заходи й закрили навчальні заклади. Крім того, в ніч на 16 березня Україна повністю заборонила в'їзд на територію країни іноземним громадянам, із 17 березня зупинила авіаційне сполучення з іншими країнами, а з 18 березня у країні припинили внутрішні пасажирські перевезення, також обмежили роботу громадського транспорту (у деяких містах і в Києві її повністю зупинили, громадським транспортом можуть користуватися лише ті, хто зайнятий у сфері критично важливої інфраструктури).