Під Житомиром у карантинних умовах живе дев'ятеро робітників із Китаю
14 днів у ізоляції й під наглядом медиків проведе дев'ятеро громадян Китаю, які повернулися до Житомира після новорічної відпустки вдома. Усі вони – працівники компанії, яка будує об'їзну дорогу навколо Житомира.
Під Житомиром в ізольованих умовах живе дев'ятеро будівельників із Китаю. Про це йдеться в сюжеті ТСН на телеканалі "1+1".
Громадяни КНР – співробітники компанії, яка виграла тендер на будівництво об'їзної дороги навколо Житомира, повернулися в Україну після новорічних свят. Працівники мають документи, що на момент виїзду з Китаю вони були здорові.
Водночас їхні українські колеги все ж бояться можливого зараження, тому тримаються на відстані.
Зараз китайці проживають у боксах поблизу будівництва. Тричі на день їм передають їжу, а медики стежать за станом їхнього здоров'я.
"У "Борисполі" їх пропустили безперешкодно, ніхто температуру не вимірював. Ми їх сюди привезли у спеціальному одязі й одразу ж зачинили на карантин", – розповіла лікарка пункту охорони здоров'я містечка для робітників Марина Олександрова.
Там само живе і підопічний лікаря, юрист, що повернувся з Китаю кілька днів тому.
Також повідомляють, що незабаром до України з Китаю має повернутися ще майже 60 працівників, на них теж чекає двотижневий карантин. Про всяк випадок в інфекційному відділенні міської лікарні вже підготували палати для хворих на коронавірус.
Уперше новий тип коронавірусу, який спричиняє атипову пневмонію, було підтверджено 31 грудня 2019 року в китайському місті Ухань.
30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах коронавірусу 2019-nCoV медичною надзвичайною ситуацією, що має міжнародне значення.
На території України випадків зараження не зареєстровано. Коронавірус діагностували у двох українців на борту круїзного судна Diamond Princess, яке стоїть на карантині біля берегів Японії. Їх госпіталізували.
На початок доби 18 лютого кількість жертв зараження коронавірусом у Китаї становила 1868, загалом хворих – 72 436 осіб. За межами Китаю хворіє 794 людини у 25 країнах.