Правила досягнення успіху від Шварценеггера і роздуми про блокчейн від робота Софії. У Києві відбувся четвертий Olerom Forum One
Американський актор, екс-губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер під час першого візиту в Україну виступив на форумі Olerom Forum One і побажав українцям миру та економічного процвітання.
13 жовтня в Києві пройшов четвертий Olerom Forum One, головними речниками якого в цьому році були американський актор, екс-губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер і робот Софія.
Шварценеггер, який уперше прибув в Україну, назвав Київ чудовим містом і пообіцяв приїхати ще раз. Він побажав Україні миру й економічного буму.
Актор також розповів, що допомогло йому стати успішним. За його словами, важливо завжди знати, ким хочеш стати у житті: "Ви маєте знати, куди рухаєтесь. У вас може бути найкращий корабель у світі, але якщо ви не знаєте, куди плисти, він буде просто дрейфувати і пристане десь – найімовірніше, в неправильному місці".
Шварценеггер додав, що не треба слухати тих, хто каже, що нічого не вийде. На його думку, для досягнення успіху необхідно дуже багато працювати.
"Не буває коротких шляхів, немає жодної чарівної таблетки. Є тільки одне: робота, робота, робота", – сказав він.
Робот Софія на форумі відповіла на низку запитань, зокрема про технології блокчейн.
"Блокчейн – це майбутнє, звичайно. Його можна використовувати для боротьби з корупцією. Я вірю в людей, які працюють у цій сфері", – сказала вона.
Під час заходу Софія була вбрана у вишиванку.
Окрім них, на форумі виступили фахівець у сфері нетворкінгу Кейт Феррацці, засновник "Вікіпедії" Джиммі Вейлз, експерт із нейромаркетингу Мартін Ліндстром, експерт зі швидкого формування навичок Альгірдас Каралюс та інші.
Феррацці, який є автором бестселера "Ніколи не їжте наодинці", зазначив, що в сучасному світі як ніколи важливо мати мережу контактів і налагоджувати взаємини з людьми. Під час прес-брифінгу він розповів, що його списком контактів, у якому є кілька тисяч людей, займаються п'ять осіб.
Засновник "Вікіпедії" Вейлз під час свого виступу висловив сумнів, що штучний інтелект будуть використовувати для створення та редагування статей у "Вікіпедії".
"Для написання статті у "Вікіпедії" потрібно розуміти контекст і свою аудиторію. Більшість текстів, написаних за допомогою штучного інтелекту, були досить базовими і дуже спрощеними", – сказав він.
Форум, який пройшов у Києві вчетверте, відвідали кілька тисяч людей. У попередні роки на ньому виступали засновник Virgin Group Річард Бренсон, американський підприємець Роберт Кійосакі, співзасновник Apple Стів Возняк і мотиваційний оратор Нік Вуйчич.