"Епіцентр" спростував заяву мера Тернополя про те, що місто не отримувало від держави допомоги в боротьбі з COVID-19
В "Епіцентрі" підкреслили, що засоби індивідуального захисту передали для потреб медичних установ Тернополя 8 травня цього року.
Заява мера Тернополя Сергія Надала про те, що місто не отримувало від держави допомоги в боротьбі з COVID-19, не відповідає дійсності. Про це виданню "ГОРДОН" повідомили в компанії "Епіцентр".
"Від початку поширення коронавірусної інфекції в Україні компанія "Епіцентр" відгукнулася на ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров'я необхідними засобами захисту та обладнанням для боротьби з COVID-19. У межах цієї співпраці "Епіцентр" 23 квітня доправив в Україну літаком "Мрія" гуманітарний вантаж для медичних установ України: 2 млн медичних масок, 75 тис. захисних комбінезонів і 30 тис. захисних окулярів, які передали в усі обласні центри країни", – ідеться в повідомленні.
В "Епіцентрі" підкреслили, що 8 травня засоби індивідуального захисту передали для потреб медичних установ Тернополя. Зокрема, лікарні міста отримали 40 тис. медичних масок, 500 захисних окулярів і 1100 захисних комбінезонів.
"Відповідну новину про передання гуманітарної допомоги було розміщено на офіційному сайті Тернопільської міської ради", – зазначили в "Епіцентрі".
Також компанія надала акти приймання-передання, завірені посадовими особами медичних установ, які отримували гуманітарну допомогу.
У квітні найбільший літак у світі "Мрія" привіз із Китаю партію засобів індивідуального захисту для медперсоналу, загальна вага доправленого в Україну вантажу становила 103 тонни. В Офісі президента заявили, що частину товарів медичного призначення, доправлених літаком "Мрія", закупили комерційні структури, а частина вантажу є гуманітарною. У травні в компанії "Епіцентр" заявили, що вантаж повністю було призначено їй.
За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 липня, через високу захворюваність на COVID-19 у "червону" карантинну зону України потрапили Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. "Червона" зона передбачає зупинку громадського транспорту, закриття освітніх установ, ресторанів і торгово-розважальних центрів.
У Луцьку й Тернополі висловили невдоволення введеними обмеженнями, заявивши, що виконають їх частково.
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, що місцева влада може тільки посилювати карантинні заходи, а пом'якшувати за власною ініціативою не має права.