Перші 150 дітей пройшли психологічну реабілітацію в Карпатах від "Метінвесту"

У наступному заїзді на початку серпня візьме участь ще 155 дітей
Фото: metinvestholding.com
Перші 150 дітей, які постраждали внаслідок війни, пройшли програму психологічної реабілітації "Strong Generation Camp – Майбутнє". Протягом двох тижнів в оздоровчому центрі в Карпатах діти відвідували індивідуальні та групові психологічні тренінги, арттерапію, майстер-класи, побували на екскурсіях до озер, гір і водоспадів. Організувала програму гуманітарна ініціатива компанії "Метінвест" "Рятуємо життя": за підтримки донорів вона спрямує на неї майже 9 млн грн, повідомили у пресслужбі компанії.

Першими учасниками програми стали діти мобілізованих до ЗСУ працівників "Метінвесту" і співробітників – вимушених переселенців з усіх українських підприємств компанії, а також діти, які втратили близьких на війні або були поранені під час обстрілів.

У наступному заїзді на початку серпня візьме участь ще 155 дітей, а загалом програма охопить 400 дітей співробітників "Метінвесту".

"Понад 8 тис. співробітників компанії служать у ЗСУ, тисячі наших працівників втратили свої домівки. Ми всі живемо у стані постійного стресу, але ніхто не має боротися із травмами війни наодинці. Ми допомагаємо родинам наших співробітників, а особливо дітям, подбати про ментальне здоров'я. Це важливо не лише для самих дітей і їхнього майбутнього, а і для цілих міст, регіонів та України загалом", – зазначила директорка зі сталого розвитку та взаємодії з персоналом групи "Метінвест" Тетяна Петрук.

Контекст:

Гуманітарну ініціативу "Рятуємо життя" "Метінвест" створив у координації з Фондом Ріната Ахметова на початку російського вторгнення в Україну. За 15 місяців повномасштабної війни проєкт допоміг майже 500 тис. людей у 70 територіальних громадах. Українці отримали приблизно 4200 тонн продуктів і засобів гігієни, а лікарні медпрепарати, витратні матеріали й обладнання на €250 тис.