Прифронтові медзаклади отримали обладнання від фонду молодіжної ініціативи "Надія" та Фонду Дениса Парамонова
Благодійний фонд молодіжної ініціативи "Надія" спільно з Фондом Дениса Парамонова за останній місяць придбав і передав у шпиталі Харківської та Донецької областей 10 портативних апаратів для непрямого масажу серця Easy Pulse Schiller (Швейцарія). Про це повідомив портал RegioNews.
За допомогою цієї апаратури медики можуть швидко й ефективно проводити серцево-легеневу реанімацію як у стаціонарах, так і в польових умовах, зазначили у пресслужбі Фонду. На запит військових медиків фонд "Надія" з Фондом Дениса Парамонова обладнали в Донецькій області три кабінети гастроскопії Fuji (Японія), у яких рятують від кровотеч шлунка й кишківника.
"Операційний гастроскоп, який ми отримали від благодійних фондів – це останнє слово в новітній ендоскопії. З допомогою цього обладнання ми можемо надавати невідкладну ендоскопічну допомогу й зупиняти кровотечі в солдатів після кульових та уламкових поранень", – розповів військовий хірург і ендоскопіст Андрій Безручко.
За сприяння благодійників у лікарнях Донецької області поруч із лінією зіткнення працює три апарати Prismaflex. Це обладнання використовують для проведення гемодіалізу, а також завдяки функції ультрафільтрації крові за його допомогою рятують кінцівки з посттурнікетним синдромом.
"Сьогодні ми всі разом працюємо заради забезпечення медиків усім необхідним для порятунку якомога більшої кількості життів, – сказав меценат Денис Парамонов. – Наш Фонд разом із партнерами подекуди робить неможливе, щоб знайти те чи інше медичне обладнання. Часто його потрібно чекати досить довго, адже надходить воно з інших країн. Але ми не зупиняємося на досягнутому, а тому й надалі будемо допомагати вітчизняним лікарям".
Два нові сучасні апарати штучної вентиляції легенів передали в Обласну клінічну лікарню імені Мечникова, ще один – у Дніпропетровську лікарню швидкої допомоги. Також у лікарні на сході України волонтери доправили аналізатор газів крові (Siemens Heathcare, Австрія) та ультразвуковий датчик.
"Від запиту військових медиків до моменту передачі обладнання проходять лічені тижні, інколи – дні. Ми розуміємо, що кожен день очікування може коштувати життя захисника й захисниці, тому докладаємо зусиль, аби доставляти обладнання швидко і саме туди, де воно найбільш потрібне", – розповів амбасадор БФ молодіжної ініціативи "Надія" Євген Хмара.
У пресслужбі Фонду підкреслили, що гуманітарну місію "Надії" та Фонду Дениса Парамонова підтримує низка партнерів: ТОВ "Будхаусгрупп", компанії "Медирент", "Біосфера", "Епіцентр", "Катіон-Інвест", Harwind, ТОВ "Укрдонінвест", ТОВ "Югекотоп" і Борис Козир, Андрій Мілованов, медична компанія "Емпіріка" та ГО "Ротарі Клуб Україна Єдність".
"Наші хлопці, які на передовій, завжди говорять: кожен має виконувати свою місію, і тоді ми прийдемо до миру та перемоги. Наша місія – допомагати лікарям рятувати життя. Тому я особисто з благодійниками їздимо на схід і передаємо критичне обладнання, якого немає на фронті, у шпиталях, у наших лікарнях і медичних інститутах. Кожен такий візит – це не лише піклування про поранених, це й колосальна підтримка для медиків, які працюють в дуже непростих умовах. Допомагати їм рятувати життя – це наша місія й наша задача під час війни", – сказав перший заступник голови комітету ВРУ з питань здоровʼя нації – нардеп Валерій Дубіль.