Сєрга про корупційні скандали в Україні: Покарання мають бути максимально жорсткими. Я б різав руки G

Сєрга висловився про корупційні скандали
Фото: thekolya / Instagram

Покарання для чиновників за корупцію мають бути максимально жорсткими. Таку думку висловив український поет, музикант, телеведучий Микола (Коля) Сєрга, який у складі ЗСУ захищає Україну, в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман.


Сєрга прокоментував скандал із колишнім військкомом Одеської області Євгеном Борисовим і схожі випадки.

"Охоплює злість у першу чергу. Тому що ти розумієш, що відбувалося й що відбувається. А на противагу злості з'являється почуття, що раз усе це піднімається [у публічній сфері], значить, іде робота. Просто раніше це все було, але не піднімалося. Продовжували робити так само всі, тому що розуміли, що є безкарність. Зараз іде прогрес потихеньку, і є надія, що він буде все більш і більш активним. Є надія, що будуть публічні покарання, будуть жорсткі покарання для тих людей, які поводяться таким чином під час війни. Я вважаю, що покарання мають бути максимально жорсткими", – сказав він.

Музикант пояснив, як, на його думку, мають карати корупціонерів.

"Я б різав руки. Я вважаю, що практика Сінгапуру дуже ефективна. І незважаючи на статус, на твої відношення із цією людиною... Коли ти стаєш на шлях служіння державі, ти стаєш таким певним монахом, ти маєш розуміти, що вже перестаєш бути звичайною людиною... Ти маєш бути над матеріальними цінностями", – сказав він.

Відео: Алеся Бацман / YouTube

Контекст:

За даними Офісу генпрокурора, у період дії воєнного стану члени сім'ї Борисова за його дорученням купили автомобілі преміум-класу та нерухомість в Іспанії на більше ніж 151 млн грн. У ДБР уточнили, що військкома підозрюють у незаконному збагаченні на суму понад 188 млн грн. 25 липня його було заарештовано.

На тлі скандалу з Борисовим президент України Володимир Зеленський доручив перевірити військкомів у всіх регіонах України, "щоб вони не ганьбили нашу державу і пам'ять героїв, які гинуть на фронті". Масові перевірки розпочали Національне агентство з питань запобігання корупції, ДБР, СБУ, Нацполіція.