Шмигаль нагородив 36 енергетиків ДТЕК за проходження зими

Нагороди отримало 36 фахівців ДТЕК
Фото: dtek.com

Міністр енергетики України Денис Шмигаль відзначив 36 енергетиків компанії ДТЕК нагородами за проходження найскладнішого в історії країни опалювального сезону. Про це йдеться в повідомленні на сайті ДТЕК.

"Опалювальний сезон став серйозним випробуванням для всієї енергетичної системи країни. Завдяки професійності енергетиків, їхній швидкій реакції та здатності працювати в умовах постійної небезпеки вдалося забезпечити стабільне проходження цього періоду. Їхня робота – це внесок у стійкість країни та базові умови життя мільйонів людей", – зазначив Шмигаль.

Міністр енергетики подякував енергетикам за роботу під час опалювального сезону, який став найважчим за всі роки повномасштабної війни, і нагородив 36 працівників "ДТЕК Енерго".

"Енергетики продемонстрували високий рівень відповідальності за результат. Усі підприємства працювали як єдина система – швидко, злагоджено і з розумінням критичності своєї ролі. Ця робота має системний характер: уже готуємося до літніх піків і наступної зими, посилюємо напрямки, де це необхідно. Важливо, що така самовіддана праця сьогодні отримує визнання з боку профільного міністерства – це свідчення довіри та розуміння її значення для країни", – наголосив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Олександр Фоменко.

Контекст:

У січні президент України Володимир Зеленський відзначив енергетиків ДТЕК державними нагородами за підтримку стійкості енергосистеми.