В Одесі презентували спеціальну марку, присвячену навчанню дітей і героїзму вчителів
В Одесі презентували й погасили спеціальну марку, вона присвячена українським дітям і вчителям, які через повномасштабне вторгнення Росії протягом останнього року були змушені навчатися і проводити уроки в підвалах, укриттях, на парковках тощо. Дизайн для неї спеціально розробила відома одеська ілюстраторка – Дар'я Філіпова. Ініціювали створення такої марки "Гончаренко центри", про це пресслужба організації повідомила 17 лютого у своєму Telegram.
Нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що цього року викликів для освіти дедалі більше, але вчителі – справжні герої, тому що вони проводять уроки, незважаючи ні на що.
"Під час війни ми відкрили перший волонтерський "Гончаренко центр" теж тут, в Одесі. Два роки нашої історії не перекреслила війна. Наші діти й далі мріють вступати в Гарвард та Оксфорд, дивитися "Гаррі Поттера" в оригіналі, розповідати правду про цю війну всьому світу, а для цього потрібна англійська, потрібно добре складати іспити й навчатися далі, тому доступ до якісної освіти – це наша головна мета. Навіть під час війни наші діти – сміливі й сильні, навчаються в підвалах, бомбосховищах, онлайн і офлайн. Російські ракети не здатні зменшити прагнення нового й зупинити навчання. Наші вчителі – справжні герої, проводять уроки, незважаючи ні на що. Саме цим маленьким героям та їхнім викладачам присвячена наша марка. Саме це молоде покоління – наша мотивація битися з ворогом до останнього", – цитує Гончаренка пресслужба організації.
Марка й конверти надійдуть у продаж, усі вторговані кошти мережа "Гончаренко центрів" обіцяє використати на потреби ЗСУ.
"Гончаренко центри" – це недержавна всеукраїнська мережа безоплатних відкритих освітньо-культурних і волонтерських просторів. Мережу заснував Олексій Гончаренко 2021 року, заявлена мета – надання сучасної, якісної та доступної освіти кожному жителю України.
"Зараз у понад 20 центрах по всій Україні викладають англійську дітям і дорослим, готують підлітків до іспитів, проводять курси з фінансової та медіаграмотності. Із лютого 2022 року мережа, окрім освітньої програми, переформатувалася також у волонтерські хаби, де допомагають переселенцям і військовим", – зазначили у пресслужбі.