Дзюдоїстка Білодід принесла Україні перше золото на Європейських іграх

Білодід відкрила медальний рахунок української збірної у перший день змагань

Українка Дар'я Білодід стала переможницею в поєдинку за золоту медаль у ваговій категорії до 48 кг.

22 червня дзюдоїстка Дар'я Білодід першою з українських спортсменів виборола золоту медаль на ІІ Європейських іграх, які відбуваються у Білорусі, повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету у Facebook.

Українка завоювала золото у ваговій категорії до 48 кг, перемігши росіянку Ірину Долгову, ідеться на сайті Європейських ігор.

Білодід відкрила рахунок медалей української збірної в перший день змагань. Зараз українська збірна ділить із бельгійською командою 5-те місце в медальному заліку.

Урочисте відкриття II Європейських ігор відбулося 21 червня в Мінську. Ігри триватимуть до 30 червня, спортсмени з 50 країн світу розіграють 200 комплектів нагород у 23 дисциплінах 15 видів спорту.