Маліновський забив вирішальний гол за "Аталанту" за вісім хвилин після виходу на заміну

Маліновський (ліворуч) вийшов на поле на 64-й, а забив гол на 72-й хвилині

Український півзахисник Руслан Маліновський забив третій гол за "Аталанту" в чемпіонаті Італії, чим приніс команді перемогу над "Фіорентиною" з рахунком 2:1.

Український футболіст "Аталанти" Руслан Маліновський 8 лютого забив переможний гол команди в матчі 23-го туру чемпіонату Італії, пише офіційний сайт клубу.

У 23-му турі чемпіонату Італії "Фіорентина" на своєму полі приймала "Аталанту". Маліновський почав матч у запасі.

Український гравець вийшов на поле на 64-й хвилині із рахунком 1:1, а на 72-й відзначився голом, який приніс "Аталанті" перемогу з рахунком 2:1.

Відео голу можна подивитися тут.

Це був 20-й матч Маліновського за "Аталанту" цього сезону чемпіонату Італії і третій гол українця в Серії А.

Після 23 турів команда, у якій виступає українець, посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії та має в активі 42 очки.