Підручний фінішував четвертим у мас-старті на Кубку світу з біатлону

Підручний  двічі схибив на чотирьох вогневих рубежах

Українському біатлоністу Дмитрові Підручному не вистачило три секунди, щоб завоювати бронзову медаль мас-старту на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який триває у чеському Нове-Место.

Український біатлоніст Дмитро Підручний 8 березня фінішував четвертим у мас-старті на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається у чеському Нове-Место, пише Biathlon.com.ua.

Підручний припустився двох промахів на чотирьох вогневих рубежах і відстав від німця Арнда Пайффера, який фінішував третім, на 2,9 секунди.

Золото виборов представник Норвегії Йоганнес Бьо, друге місце посів французький біатлоніст Емільєн Жаклен.

У перегонах узяв участь ще один українець – Артем Прима. Біатлоніст фінішував 11-м і відстав від лідера на хвилину і 8,2 секунди.

Це були останні перегони сьомого етапу Кубка світу з біатлону. 12 березня розпочнеться восьмий етап змагань у Фінляндії.