Українець Прима став 11-м у гонці переслідування на Кубку світу з біатлону, Підручний не завершив гонки

Прима двічі промахнувся на чотирьох вогневих рубежах

Український біатлоніст Артем Прима відстав від переможця гонки француза Мартена Фуркада на одну хвилину і дев'ять секунд, його співвітчизник Дмитро Підручний зійшов із дистанції.

Українець Артем Прима 19 січня посів 11-те місце в гонці переслідування на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається в німецькому Рупольдінгу, повідомляє Biathlon.com.ua.

Прима на чотирьох вогневих рубежах двічі не влучив у мішень і фінішував 11-м, відставши від переможця француза Мартена Фуркада на одну хвилину і дев'ять секунд.

Друге місце посів ще один представник Франції – Кантен Фійон-Має, бронзу здобув норвежець Ветле Шостад Крістіансен.

У перегонах узяло участь ще троє українських біатлоністів: Антон Дудченко фінішував 29-м, Сергій Семенов – 40-й, Дмитро Підручний не завершив гонки через сім промахів на вогневих рубежах.

Цього самого дня відбулися жіночі перегони переслідування. Українка Віта Семеренко посіла в них восьме місце.