Українська біатлоністка Підгрушна посіла шосте місце у спринтерській гонці Кубка IBU

Підгрушна чотири рази не влучила по мішенях

Українка Олена Підгрушна відстала від переможниці гонки норвежки Кароліни Ердаль на 44,2 секунди.

Біатлоністка Олена Підгрушна з України 28 листопада посіла шосте місце у спринтерській гонці Кубку IBU, який відбувається в норвезькому Шушені, повідомляє biathlon.com.ua.

Українка із чотирма промахами пройшла дистанцію за 27 хвилин і 5,6 секунди, відставши від переможниці гонки Кароліни Ердаль із Норвегії на 44,2 секунди.

Ще одна українка Катерина Бех із трьома промахами посіла 12-те місце, а її співвітчизниця Ганна Кривоніс фінішувала на 22-й позиції.

Інші українські спортсменки завершили гонку за межами сорокової позиції.

Наступна жіноча спринтерська гонка першого етапу Кубка IBU розпочнеться о 15.00 30 листопада.