Українські "Динамо" і "Зоря" обіграли своїх суперників у Лізі Європи

"Зоря" виграла в Більбао

У другому турі групового турніру Ліги Європи УЄФА київське "Динамо" виграло в Белграді (Сербія) у "Партизана" 3:2, а луганська "Зоря" обіграла в Більбао (Іспанія) "Атлетик" із рахунком 1:0.

Українські футбольні клуби "Зоря" (Луганськ) і "Динамо" (Київ) перемогли у своїх групах Ліги Європи в поєдинках на виїзді. Про це повідомляє сайт УЄФА.

"Зоря" грала в іспанському Більбао проти місцевого клубу "Атлетик". Єдиний м'яч луганчани забили на 26-й хвилині, відзначився Ігор Харатін.

"Динамо" в сербському Белграді провело напружений матч із "Партизаном". Після першого тайму "Динамо" програвало 0:2. Однак у другому таймі двічі Жуніор Мораес (один раз із пенальті) та Віталій Буяльський зуміли врятувати поєдинок. Київська команда виграла з рахунком 3:2.

Після двох турів групового турніру Ліги Європи "Динамо" лідирує у своїй групі з шістьма очками, а "Зоря" піднялася з останнього, четвертого, місця на друге, маючи в активі троє очок.

Наступний тур відбудеться 19 жовтня. "Зоря" прийматиме німецьку "Герту", а "Динамо" – "Янг Бойз" зі Швейцарії.