Українці посіли друге місце в загальному заліку на чемпіонаті Європи з фехтування на візках

Жданов: Наші паралімпійці блискуче виступили на чемпіонаті

Українські спортсмени здобули на чемпіонаті Європи з фехтування на візках шість золотих, три срібні та сім бронзових медалей.

Збірна України з фехтування на візках стала другою в командному заліку на чемпіонаті Європи. Про це 25 вересня повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов у Facebook.

"Наші паралімпійці блискуче виступили на чемпіонаті... В активі українців 16 високих нагород: шість золотих, три срібні, сім бронзових", – написав він.

Жданов зазначив, що золоту нагороду завоювала зокрема Олена Федота, яка вперше представляла Україну на змаганнях.

"Вона здобула найбільшу кількість нагород: чотири. У її доробку також бронзова нагорода у жіночій шпазі, командні золото в шаблі та срібло у шпазі", – повідомив міністр.

Дворазовим чемпіоном Європи став спортсмен збірної Сергій Шавкун. Третій раз поспіль здобула титул чемпіонки Європи Наталія Морквич. Золото також здобув чемпіон літніх Паралімпійських Ігор у Ріо 2016 року Андрій Демчук.

Перше місце в загальному заліку здобули російські спортсмени (вісім золотих, три срібні, дев′ять бронзових медалей).