Українці виграли дві золоті медалі на Кубку світу з карате

Команду України на Кубку світу представляли семеро спортсменів і троє суддів

У Китаї завершився п'ятий Кубок світу з карате. Перше і друге місце у категорії до 80 кг посіли українці Сергій Доронін і Максим Максимов, а в категорії до 70 кг золото і срібло  в Анатолія Томарова і Дениса Максимова, які також представляють Україну.

Збірна України завоювала дві золоті медалі на п'ятому Кубку світу з карате. Про це йдеться в прес-релізі Української асоціації карате кіокушинкайкан, що надійшов у редакцію "ГОРДОН".

Перше і друге місце у категорії до 80 кг посіли Сергій Доронін і Максим Максимов, а в категорії до 70 кг золото і срібло  в Анатолія Томарова і Дениса Максимова.

Серед юніорів (14–15 років) українці здобули ще дві медалі: друге місце п'єдесталу посів Олексій Красильников, Микита Остапець став третім.

Першість світу відбувалася 17–18 листопада в китайському Шанхаї.

Участь у змаганнях узяли представники 22 країн. Тут були збірні США, Канади, Бразилії, Австралії, ПАР та інші.

Команду України на турнірі представляли семеро спортсменів і троє суддів.