Хавбек збірної України з футболу забив переможний м'яч у ворота чемпіона Італії

Маліновський забив м'яч "Ювентусу" дальнім ударом
Півзахисник італійської "Аталанти" і збірної України Руслан Маліновський забив переможний м'яч у поєдинку його клубу проти чемпіона Серії А туринського "Ювентуса". "Аталанта" перемогла "Ювентус" із рахунком 1:0. Відеоогляд матчу опубліковано в YouTube італійського чемпіонату 18 квітня.

Маліновський вийшов на заміну на 72-й хвилині поєдинку замість данського захисника "Аталанти" Йоакіма Меле.

Українець спочатку пристрілявся, дальнім ударом зі штрафного цілив у дев'ятку воріт "Ювентуса", але туринців виручив польський воротар Войцех Щесни.

На 87-й хвилині матчу Маліновський отримав м'яч від форварда збірної Словенії Йосипа Ілічича, змістився в центр і пробив, м'яч рикошетом від бразильця Алекса Сандро влетів у ворота чемпіона Італії.

1:0 – перемога "Аталанти", клуб із Бергамо потіснив "Ювентус" із третьої позиції в турнірній таблиці Серії А. У команди Маліновського 64 набрані очки в 31 зіграному поєдинку.

Скріншот: legaseriea.it