Ломаченко поскаржився, що ніхто не хоче провести з ним бій

Ломаченко очолює рейтинг боксерів легкої ваги за версіями WBO і WBC
Фото: EPA
Український боксер Василь Ломаченко заявив у коментарі Boxing Insider, опублікованому 9 січня, що ніхто із суперників не хоче провести з ним бій.

33-річний Ломаченко завершив 2021 рік упевненою перемогою над колишнім чемпіоном світу з Гани Річардом Коммі, виборовши титул інтерконтинентального чемпіона WBO у легкій вазі.

Президент промоутерської компанії TopRank Тодд Дебеф казав наприкінці грудня, що Ломаченко у наступному поєдинку має намір вийти на ринг проти чемпіона світу за версіями WBA / IBF / WBC Franchise / WBO Джорджа Камбососа з Австралії, писав Boxing News 24.

За словами Дебефа, українець "хоче вибороти свої титули назад" після поразки від американця Теофімо Лопеса у жовтні 2020 року.

Камбосос після перемоги нокаутом над Лопесом у листопаді минулого року написав пост у Twitter, запропонувавши фанатам боксу обрати його майбутнього суперника під час захисту чемпіонських поясів. Згідно з результатами опитування, 43,3% уболівальників обрали Ломаченка.

Але за словами українця, "зараз ніхто не хоче підписувати з ним контракт на бій".

Контекст:

Ломаченко – дворазовий олімпійський чемпіон. Він виборов золото у Пекіні (2008 рік) і Лондоні (2012 рік).

Ломаченко очолює рейтинг боксерів легкої ваги за версіями WBO і WBC.

Після бою з Коммі Ломаченко потрапив у скандал – багато українців обурилися тим, що він святкував перемогу з прапором його рідного міста Білгорода-Дністровського, а не національним.

Це був уже не перший скандал через прапор у кар'єрі Ломаченка.

У попередні роки – протягом майже всіх боїв на професійному рингу, за оцінкою XSport, включно з перемогами на Олімпійських іграх, – Ломаченко був на рингу та отримував нагороди з українською символікою.

Проте 26 червня 2021 року після перемоги над японцем Масайоші Накатані боксер вийшов на церемонію оголошення переможця без прапора та іншої української символіки. Під час попереднього бою з Лопесом 2020 року національної символіки також не зафіксували.