На Євро 2024 Україна перемогла Словаччину, пропустивши першою

Перший м'яч української збірної забив Шапаренко

21 червня в німецькому Дюссельдорфі у другому турі чемпіонату Європи з футболу у групі Е збірна України з рахунком 2:1 обіграла збірну Словаччини. Текстову трансляцію поєдинку вело видання "ГОРДОН".

Відкрили рахунок словаки, це зробив на 17-й хвилині Іван Шранц, який виступає за празьку "Славію".

Голкіперу української команди Анатолієві Трубіну ще кілька разів довелося рятувати команду.

У другому таймі команді Сергія Реброва вдалося зрівняти рахунок. Точного удару на 54-й хвилині завдав Микола Шапаренко з київського "Динамо".

На 80-й хвилині Роман Яремчук, який представляє іспанську "Валенсію", вивів українську збірну вперед.

Утримати переможний рахунок українцям вдалося – 2:1 на їхню користь.

Перемога дала можливість Україні вийти на друге місце у квартеті, але в Бельгії та Румунії ще одна гра в запасі. Їхній поєдинок відбудеться 22 червня.

Таблиця: uefa.com

Третю гру у групі українська збірна проведе 26 червня проти Бельгії.

Контекст:

Фінальна частина Євро 2024 триває із 14 червня до 14 липня в Німеччині.

Українці проведуть щонайменше три матчі у групі E. 17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3.

Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, українській команді потрібно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.