"Шахтар" зіграв унічию з "Айнтрахтом" у домашньому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

"Шахтар" програвав упродовж матчу, але зумів вирвати нічию

Матч донецького "Шахтаря" з німецьким "Айнтрахтом" в 1/16 фіналу Ліги Європи відбувався у Харкові і завершився з рахунком 2:2.

14 лютого в Харкові відбувся матч 1/16 фіналу Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" і німецьким "Айнтрахтом", у якому було зафіксовано нічийний результат, повідомив офіційний сайт УЄФА.

Гра завершилася з рахунком 2:2.

Гості вийшли вперед уже на 7-й хвилині зусиллями Мартіна Хінтеррегера, але за дві хвилини Марлос реалізував пенальті й установив рівновагу. Ще за хвилину "гірники" залишилися в меншості, коли другу жовту картку дістав Тарас Степаненко.

За п'ять хвилин після початку другого тайму Філіп Костич знову вивів "Айнтрахт" уперед, а на 67-й хвилині Тайсон урятував "Шахтар" від поразки.

"ГОРДОН" провів онлайн-трансляцію матчу.

Повторна гра відбудеться у Франкфурті 21 лютого.