"Шахтар" обіграв "Ворсклу" у фіналі Кубка України

Матч проводили в Рівному

15 травня у фіналі Кубка України з футболу донецький "Шахтар" виграв у полтавської "Ворскли" у матчі, який проводили в Рівному. Текстову трансляцію поєдинку вів "Терикон".

"Шахтар" вийшов на кубкову гру у статусі дострокового чемпіона України. "Ворскла" в українській Прем'єр-лізі посідає 11-те місце серед 16 команд.

Футболісти донецького клубу відкрили рахунок на 40-й хвилині, точного удару головою завдав Данило Сікан.

На 55-й хвилині захисник "Шахтаря" Юхим Конопля подвоїв перевагу в рахунку. Арбітр не одразу зафіксував узяття воріт. Щоб переконатися, що м'яч перетнув лінію, використали відеоповтори.

Другий м'яч також було забито ударом голови.

Після другого голу коментатори написали, що "Ворскла" має "безнадійний" вигляд.

Але на 85-й хвилині Микола Ковталюк із "Ворскли" "розмочив" рахунок ударом п'ятою.

Більшого полтавській команди досягти не вдалося.

Підсумковий результат – 2:1, і "Шахтар" завойовує Кубок України з футболу 14-й раз у своїй історії.

Контекст:

"Шахтар" і "Ворскла" вдруге в історії грали у фіналі Кубка України. У 2009 році полтавська команда виграла турнір, обігравши з рахунком 1:0 "Шахтар", який щойно виграв Кубок УЄФА.