У Лізі конференцій УЄФА "Дніпро-1" обіграв клуб із Кіпру, Довбик зробив дубль

Гру проводили у Нікосії
15 вересня у другому турі групового етапу Ліги конференцій УЄФА український клуб "Дніпро-1" виграв у кіпрського "Аполлона" (Лімасол). Про це повідомляє сайт УЄФА.

Поєдинок проводили у кіпрському місті Нікосія.

Уже у першому таймі українська команда забила тричі: на 11-й хвилині – Валентин Рубчинський, на 26-й і 45-й – гравець національної збірної України Артем Довбик.

У другому таймі кіпріоти змогли забити один м'яч, на 58-й хвилині це зробив Янніс Піттас.

Підсумковий результат – 3:1 на користь українського клубу.

У паралельному матчі групи Е грали "Алкмаар" із Нідерландів і "Вадуц" із Ліхтенштейну. Із рахунком 4:1 переміг "Алкмаар".

З урахуванням поразки у першому турі від "Алкмаара" (0:1) "Дніпро-1" має після двох турів три очки і посідає друге місце у групі. Лідирує клуб із Нідерландів, у нього шість очок.

Скріншот: uefa.com

Наступний поєдинок у Лізі конференцій "Дніпро-1" проведе 6 жовтня проти "Вадуца".

Контекст:

"Дніпро-1" потрапив до Ліги конференцій після вильоту з Ліги Європи, там український клуб програв кіпрському клубу АЕК із Ларнаки, після чого АЕК потрапив до однієї групи з київським "Динамо" у Лізі Європи.

Фінал Ліги конференцій УЄФА сезону 2022/2023 відбудеться 7 червня 2023 року у Празі.

Лігу конференцій сезону 2021/2022 виграла римська "Рома" (Італія).