Українка Музичук стала віце-чемпіонкою світу із шахів

Музичук поступилася китаянці Чжун'ї

Українка Анна Музичук посіла друге місце у фіналі чемпіонату світу із шахів, поступившись першістю китаянці Тань Чжун'ї, повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Українська шахістка Анна Музичук 3 березня поступилася китаянці Тань Чжун'ї у фіналі чемпіонату світу серед жінок з класичних шахів та посіла друге місце, повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов у Facebook.

"Вітаю Анну Музичук із віце-чемпіонством!", – зазначив він.

Жданов підкреслив, що "друге місце на світовій шаховій арені – круто і почесно".

Українка 3 березня поступилася китаянці у другій партії додаткового раунду, повідомляється на сайті змагань.

Чемпіонат світу із шахів серед жінок проходив у Тегерані (Іран).

2 березня українка Анна Музичук зіграла внічию з китаянкою Тань Чжун'ї у четвертій, заключній партії фіналу чемпіонату світу із шахів. За підсумками всіх чотирьох партій рахунок був рівний – 2:2.

У зв'язку з цим на 3 березня призначили додатковий раунд (тай-брейк), щоб визначити переможця.

Українка Музичук є чинною чемпіонкою світу в бліці і рапіді.